2015 06 28 Dani Jablanovca
    Nakon nekoliko godina ponovno Dani Jablanovca. Napokon se nešto pokrenulo. Skromno ali glavno da ide...

Sve je počelo svečanom sjednicom MO Jablanovec na kojoj se pojavio i naš gradonačelnik g.Turk . Mi smo otpjevali himnu i nekoliko pjesama, okupljenima se prigodnim riječima obratio predsjednik MO Jablanovca Marko Maurović , a potom i gradonačelnik. Poslije sjednice svi smo se uputili na misu. Druženje je nastavljeno poslije mise u šatoru ispred društvenog doma gdje su lovci pripremili svoj nadaleko poznati paprikaš.

U popodnevnim satima počeo je malonogometni turnir kao glavni događaj današnjeg dana. I mi smo imali prijavljenu ekipu sastavljenu od starijih iskusnih igrača , a i nekoliko mlađih članova. Nakon dvije utakmice, gromoglasnog navijanja, puno znoja i pokoju ozljedu završila je i ta muka, a mi smo bili još uvjereniji da za nas stare članove nisu takve aktivnosti.

2015 06 28 Dani Jablanovca 1