2017 12 30 Božićni koncert u Ivancu 1
    Nakon Jablanovca tradiciju nastavljamo iu Ivancu. Božićni koncert održali smo u našem župnom crkvi Marije pomoćnice.

Crkva je kao i obično bila puna, a mi smo poneseni ugodnom atmosferom uživali u nastupu. MPZ Bistrani su nas spasili (ovaj putem im još jednom zahvaljujemo) i posljednji trenutak su došli i nastupili kao gosti na našem koncertu. Izveli su nekoliko pjesama i pokazali sve raskoš svojih glasova. Tamburaši su imali svoje solo nastup i ponovno su dokazali da su jedan od najboljih tamburaša u našem kraju. Na kraju koncerta podijeljene su zahvalnice, s nekoliko riječi obratio nam se i naš domaćin vlč. Ivan Kobešćak, a nakon toga svi smo se uputili na domjenak u društvenom domu gdje smo nastavili ugodno druženje.

Zahvaljujemo MO Ivanec na financijskoj inekciji i pomoći oko organizacije domjenka, vlč. Ivanu Kobešćaku na izvrsnoj suradnji s KUD-om i na kraju velikom zahvalom svim članovima, članovima i prijateljima koji su neumorno radili i pripremili sve da bi nakon koncerta mnogobrojni ljudi bili prikladno uglošćeni.

OVI PUTEM ŽELIMO VAM SRETAN BOŽIĆ I NOVU GODINU !!!

2017 12 30 Božićni koncert u Ivancu