2011 04 16 Skupština KUDa 2011

Danas je održana godišnja skupština KUD-a Jablanovec u prostorijama Društvenog doma. Na skupštini su prokomentirani prošlogodišnji nastupi, izložen je plan nastupa u 2011.godini. Naša blagajnica Koraljka pročitala nam je financijsko izvješće za prošlu godinu (ne baš bajnu), te je izabran novi upravni odbor. Zaključak skupštine je da nam je 2010. godina bila uspješna.

Naš vrijedni predsjednik Darko također nas je obradovao viješću da je naš Kraluš napokon priznat kao narodno blago bistranskog kraja.

Nakon skupštine iz bunkera se izvukla snimka našeg prvog nastupa izvan Jablanovca, u dragom nam Hruševcu Kupljenskom. Većina nas je snimku pogledala po prvi puta i svi smo se dobro nasmijali iako je toga dana,davne nam godine 2007, bilo i suza.

Druženje smo nastavili uz malu zakusku, na kojoj su nam se pridružili i najmlađi ,još nerođeni, članovi
 2011 04 16 Skupština KUDa 2011 1