2015 06 14 Sl.brod Miss
   Danas je u Slavonskom brodu bio pravi događaj za naš KUD. Nakon četiri godine ponovno je naša missica izašla na veliku pozornicu Brodskog kola.
  Naša Koraljka, nakon velikog uspjeha u Hruševcu izborila se za nastup u Slavonskom brodu na velikom finalu izbora najljepše djevojke u narodnoj nošnji. U jakoj konkurenciji od 30 djevojaka nije bila sama. Društvo su joj pravile Antonija i Klaudija iz KUD-a Bistra. Sve tri ponosno su nosile našu lijepu Bistranjsku nošnju.
 2015 06 14 Sl.brod Miss 1

Nakon tri izlaska ,uz pratnju Hrvatskih sokola ,izabrana je najljepša od najljepših, Marijana iz Tolise.

Koraljku je pratila mala delegacija našega KUD-a koja ju je zdušno bodrila prilikom svakog izlaska, a i prva joj čestitala na trudu koji je uložila u prezentaciju naše nošnje. Bravo!

2015 06 14 Sl.brod Miss 2